یکشنبه, ۰۹/مهر/۱۴۰۲ ۰۹:۱۷
در دهه ولایت؛

کنگره شعر علوی در جهرم برگزار شد

یکشنبه , ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۱۱:۱۹
کد خبر :‌ 93
کنگره شعر علوی در جهرم برگزار شد

هفتمین کنگره «شعر علوی» در شهرستان جهرم برگزار شد.

دبیر علمی هفتمین کنگره «شعر علوی» در حاشیه این کنگره با اشاره به برگزاری این همایش دو روزه در دهه ولایت و امامت گفت: مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی- هنری از امروز پنج‌شنبه ۲۴ مردادماه ساعت ۱۸ در شهر جهرم برگزار خواهد شدتا جهرم قلب ولایتمداری پارسیان باشد.

علیرضا رنجکش در ادامه با بیان این که   اهالی شعر و ادب و هنر کشور برای شرکت در این مراسم دعوت شدند، افزود: در این کنگره ادبی از شاخص‌ترین چهره‌های فرهنگی کشور دعوت به عمل آمد که از این میان می‌توان به حضور  منصور ارضی اشاره کرد تا روز اختتامیه در این کنگره حضور خواهد داشت.

وی همچنین ازمحل برگزاری اختتامیه در مصلای نماز جمعه شهر جهرم خبر داد و گفت: اجتماع پرشور تمامی هیئت‌های مذهبی استان فارس در روز ۲۵ مردادماه پس از نماز مغرب و عشا از مهمترین بخش‌های این رویداد مهم در کشور خواهد بود که با شعرخوانی ادب‌دوستان کشور همراه خواهد بود.

دبیر علمی کنگره «شعر علوی» با بیان این که این همایش دو روزه در دهه امامت و ولایت می‌تواند زمینه‌ای برای تبیین ارزش‌های ناب شیعی در قالب ادبیات باشد، اظهار داشت:  این رویداد ادبی، فرصت مناسبی را برای ادیبان و هنردوستان کشور فراهم آورده است تا با هم‌افزایی در چنین مراسمی بر استحکام فلسفه همیشه‌زنده تشیع بیافزایند.

لینک کوتاه :
آخرین نظرات
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب :
0
*دیدگاه شما :