شنبه, ۰۱/مهر/۱۴۰۲ ۲۰:۳۲
همزمان با تودیع فاضل نظری؛

علی اکبرزاده مدیر کانون پرورش فکری شد

دوشنبه , ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ ۱۹:۲۷
کد خبر :‌ 814
 علی اکبرزاده مدیر کانون پرورش فکری شد

مراسم تودیع فاضل نظری و معارفه مهدی علی‌اکبرزاده به عنوان مدیرعامل پیشین و جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این مراسم امروز (دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) در سالن قدیمی سینماتئاتر کانون در خیابان وزرا با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد. 

در این آیین محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش و رییس مجمع عمومی کانون پرورش فکری از تلاش‌های فاضل نظری قدردانی و به‌صورت رسمی مهدی علی‌اکبرزاده را به‌عنوان مدیرعامل جدید کانون معرفی کرد.
 


مهدی علی‌اکبرزاده، هشتمین مدیرعاملی که سکان هدایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را  برعهده گرفته است، «کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان» را ترکیبی زیبا از واژه‌ها دانست که به‌عنوان یک عضو سابق کتابخانه‌های کانون و از کودکی با آن مانوس بوده است.
 

مدیرعامل جدید کانون ادامه داد: بوی کتاب، لحن صدای قصه‌گو، دست‌های گِلی و گُلی، لمیدن روی صندلی کوچک کانون، سر روی بازو و روی میز گذاشتن و اکسیژن تنفس کردن در این فضای زیبا یکی از بهترین دوران زندگی من در کانون بود، اما فکر نمی‌کردم زمانی در یکی از استان‌های کانون مسئولیت بگیرم و این عرصه شرایطی را برایم فراهم کند که آرزوهای زیبای دوران کودکی خودم را به گونه دیگری برای دیگران به تجربه بگذارم.

لینک کوتاه :
آخرین نظرات
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب :
0
*دیدگاه شما :