شنبه, ۰۸/مهر/۱۴۰۲ ۱۶:۳۳
با تالیف شوکا حسینی؛

خیابان های سرم منتشر شد

دوشنبه , ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ ۰۰:۰۱
کد خبر :‌ 758
خیابان های سرم منتشر شد

مجموعه شعر «خیابان‌های سَرَم» سروده شوکا حسینی منتشر شد.

این کتاب با طراحی جلد هیرو شیخ‌الاسلامی در ۱۱۰ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۵هزار تومان توسط نشر ماهریس منتشر شده است. 
 

در معرفی مجموعه شعر «خیابان‌های سرم» و شاعرش عنوان شده است: این مجموعه دومین کتاب شعر شوکا حسینی است شامل ۵۳ شعر از تجربه‌های شعری سال‌های متفاوت شاعر که مضامین اجتماعی، عاشقانه و زنانه دارد. شوکا حسینی دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی، زبان‌شناسی و روانشناسی بالینی است که سال‌ها در این حوزه‌ها مقاله‌ها و یادداشت‌هایی در روزنامه‌ها، مجله‌ها و سایت‌های گوناگون منتشر کرده است. از او پیش‌تر کتاب شعر «زمین کره‌ای سیاسی بود» منتشر شده که برنده دوم دوره دوم جایزه شعر «شاملو» شده است.
 

شوکا حسینی همچنین در زمینه شعر اجرایی نیز تجربه‌هایی دارد که در فرم بریکولاژ «مرگ‌های عادلانه» در شهرهای مختلف با همراهی استادانی چون نادر مشایخی به اجرا درآمد. همچنین پرفورمنس «زن‌ها در سرم حرف می‌زنند» را با همکاری سعدالله نصیری و گروه موسیقی ماخولا اجرا کرده و در پرفورمنس‌های مختلفی از جمله پرفورمنس نور به کارگردانی بهنام حجتی و تئاتر «سیم و سرمه» به کارگردانی روزبه حسینی همکاری و اجرا داشته است. 

لینک کوتاه :
آخرین نظرات
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب :
0
*دیدگاه شما :