دوشنبه, ۰۳/مهر/۱۴۰۲ ۱۹:۵۳
پس از سکته ای خفیف؛

حال عمومی احمدرضا احمدی خوب است

دوشنبه , ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ ۱۹:۴۱
کد خبر :‌ 697
حال عمومی احمدرضا احمدی خوب است

احمدرضا احمدی که روز گذشته دچار سکته مغزی شده، پس از مدتی سلامتی‌اش به حالت طبیعی بازگشته است.
 

صفحه‌ احمدرضا احمدی که زیرنظر دختر این شاعر، ماهور احمدی اداره می‌شود درباره وضعیت جسمی او نوشته است: احمدرضا احمدی، شاعر معاصر کشور دیروز دچار سکته مغزی شد که خوشبختانه پس از مدتی سلامتی‌اش به حالت طبیعی بازگشت. طبق گفته پزشکان معالج، خطر همچنان تا ٧٢ ساعت برای بازگشت مجدد سکته وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است به دلیل شرایط کرونا، احمدرضا در حال حاضر در منزل تحت‌نظر است و رسیدگی‌های پزشکی در منزل انجام می‌شود.
 

محسن بوالحسنی، شاعر نیز درباره آخرین وضعیت جسمی احمدرضا احمدی پس از سکته مغزی گفت: خدا را شکر، حال‌شان نسبت به دیروز خیلی بهتر است. تحت استراحت و زیر نظر پزشک در منزل هستند که ان‌شاءالله این ۷۲ ساعتی را که بعد از سکته اول در نظر گرفتند که ممکن است باز مشکلی پیش بیاید، بگذرانند و مشکل خاصی پیش نیاید. ولی حال‌شان نسبت به دیروز خیلی بهتر است.
 

احمدرضا احمدی، شاعر و نویسنده متولد ۳۰ اردیبهشت ۱۳۱۹ در کرمان است. از آثار او در حوزه شعر می‌توان به «دفترهای واپسین»، «دفترهای سالخوردگی»، «هزار اقاقیا در چشمان تو هیچ بود» و «روزی برای تو خواهم گفت» و از آثار او در حوزه کودک و نوجوان می‌توان به «دیگر در خانه پسرک هفت صندلی بود»، «دخترک ماهی تنهایی» و «مزرعه گل‌های آفتابگردان»  اشاره کرد. 

ترنم شعر برای این شاعر پر آوازه آرزوی سلامتی و طول عمر دارد.

 

لینک کوتاه :
آخرین نظرات
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب :
0
*دیدگاه شما :