چهارشنبه, ۱۲/مهر/۱۴۰۲ ۰۲:۳۰
در حکمی از سوی معاون فرهنگی؛

میرزایی دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری شد

سه شنبه , ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ۱۱:۳۶
کد خبر :‌ 611
میرزایی دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری شد

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی محمدسعید میرزایی را به عنوان دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون معرفی کرد.


محمدرضا زمردیان بر اساس تجربه‌ها، توانمندی‌ها و سوابق محمدسعید میرزایی و بنا بر پیشنهاد مدیر آفرینش‌های ادبی و هنری کانون، این حکم را صادر کرده است.
 

زمردیان در این حکم با تاکید بر این‌که یکی از اهداف مهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توجه و تمرکز بر شناسایی استعدادهای فرهنگی، هنری و ادبی و ایجاد بستر مناسب برای رشد و پرورش فکری و تخصصی آن‌ها است از همین رو انجمن‌های تخصصی کانون به منظور تحقق این هدف مهم تشکیل و تأسیس شده‌اند.

او اظهار امیدواری کرده است که دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون با استفاده از دانش و تجربیات گذشته خود، بهره‌گیری از خرد جمعی و توانایی متخصصان کانون و شورای سیاست‌گذاری انجمن در راستای وظایف محوله و تربیت نسل جدیدی از هنرمندان متعهد، ارزشی و اخلاق‌مدار موفق و موید باشد.
 


معاون فرهنگی کانون از محمدسعید میرزایی خواسته است تا نسبت به برنامه‌ریزی محتوایی برای رشد و ارتقا توانمندی مربیان کانون، شناسایی و جذب اعضای نوجوان مستعد توسط انجمن در سراسر کشور، ایجاد زمینه مناسب برای آموزش و پرورش شاعران نوجوان و هدایت آن‌ها در راستای تولید آثار فاخر، فراهم کردن زمینه ارتباط مربیان و اعضا با چهره‌های شاخص شعر کشور و تبادل تجربیات و دانش، برنامه‌ریزی مناسب برای سیر مطالعاتی مربیان و اعضای انجمن‌ها و معرفی چهره‌های شاخص انجمن‌های کشور به جامعه ادبیات و شعر کشور قدم بردارد و تلاش کند تا انجمن شاعران نوجوان فضایی امیدآفرین، خلاق و نوآور در حوزه شعر کشور داشته باشد.
 

محمدسعید میرزایی شاعر، غزل‌سرا و دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فارسی است. پیش از این، انجمن شاعران نوجوان در قالب «انجمن ادبی» کانون پرورش فکری فعالیت می‌کرد

 

لینک کوتاه :
آخرین نظرات
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب :
0
*دیدگاه شما :