شنبه, ۰۱/مهر/۱۴۰۲ ۲۰:۵۴
به مناسبت روز زبان فارسی برگزار می شود؛

مشاعره آنلاین ویژه کودکان و نوجوانان

یکشنبه , ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ ۱۸:۲۶
کد خبر :‌ 494
مشاعره آنلاین ویژه کودکان و نوجوانان

مسابقه مشاعره آنلاین ویژه کودکان و نوجوانان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
 

 بر اساس خبر رسیده، به مناسبت روز پاسداشت زبان فارسی و بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، مسابقه مشاعره آنلاین ویژه کودکان و نوجوانان در روز بیست و پنجم اردیبهشت‌ماه توسط دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران برگزار می‌شود که مهلت ثبت‌نام آن تا روز شنبه (بیستم اردیبهشت‌ماه) است.
 

به گفته محمد نصیری، مدیر دپارتمان کودک‌ونوجوان مجتمع فنی تهران، این مسابقه آنلاین موقعیتی هیجان‌انگیز برای همه کودکان‌ونوجوانان علاقه‌مند به ادبیات است که با جوایزی برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود.
 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرامی به آدرس ICT_Kids مراجعه کنند.
 

شیوع ویروس کرونا یک نوع بحران است که سلامت انسان‌ها را نشانه گرفته است و عبور از این بحران نیازمند عزم همگانی است و لازم است متناسب با ظرفیت، روحیه و توانمندی اصولی برای بحران و چگونگی گذر از آن پیدا کنیم و با طی کردن این مسیر به سرانجامی نیک برسیم.
 

برای رسیدن به آرامش روانی و غنی ساختن اوقات فراغت زمان قرنطینه می‌توان از شعر استفاده کرد و اگر شعر را به عنوان یک ابزار درمانی در نظر بگیریم به‌وسیله آن می‌شود دردهای ناشی از بحران پیش‌آمده را کنترل و به سمت بهبود هدایت کرد. قطعا با ادبیات می‌توانیم دنیایی مقاوم در برابر هر بحران بسازیم.

 

لینک کوتاه :
آخرین نظرات
* نام شما :
*ایمیل شما :
وبلاگ/سایت :
امتیاز به این مطلب :
0
*دیدگاه شما :